Uz galveno Rakstiet mums K ms atrast? Krieviski English version Atptas iespjas K eit var atpsties Atpūtas programmas Bieži uzdotie jautājumi


Uzklikiniet uz karti, lai redztu, kur ms atrodamies

2015 CCI Latvia
Latvijas Kristīgo Nometņu Centrs
+371 64 129 237
+371 26 349 339
mail@ganchauskas.lv
Skype: Ganchauskas
Latvijas Reitingi
Top.LV

 
 

Izjādes ar zirgiem
Mūsu zirgi paredzēti pastaigām gar skaistajām Gaujas krasta vietām, kā arī sportiskām izjādēm. Atpūtniekiem nodrošinām instruktorus, zirgus. Izjādēs iespējams doties, izmantojot angļu vai rietumu sedlus.

Interesenti var iemācīties jāt ar zirgiem un rūpēties par tiem speciāli šim nolūkam paredzētās nedēļu garās nometnēs. Zirgu īpašniekiem piedāvājam iespēju pie mums turēt zirgus un viņu pēcnācējus.

Nometnes pieaugušajiem un bērniem
Vasaras periodā no jūnija līdz augustam centrā Gančauskas notiek bērnu, jauniešu, kā arī pieaugušo nometnes. Parasti nometne ilgt sešas dienas (no pirmdienas līdz sestdienai). Istabās vai vasaras mājiņās bērni, kas sadalīti grupās pa seši vai septiņi, dzīvo kopā ar audzinātāju. Programmā iekļauta atpūta dabā (pārgājieni, peldēšana ar plostiem pa Gauju), sporta, mūzikas un rokdarbu nodarbības, kā arī kristīgās ētikas stundas. Tiek nodrošināta ēdināšana četras reizes dienā.
Ja jūs interesē kāda no šāda veida nometnēm, kontaktējieties ar mums pa tālruni +371 26349339.

Patstāvīgā atpūta
Visvienkāršākais veids, kā atpūsties centrā Gančauskas tas ir pašiem atbraukt un iekārtoties individuālai atpūtai. Jums būs pieejama visa veida jau minētā atpūta, ar vienu izņēmumu uzturēšanās programmu atpūtas centrā jūs sev veidojat paši.

Vieta semināru rīkošanai
Rīkot seminārus centrā Gančauskas tā ir iespēja vadīt nodarbības pie dabas krūts. Svaigs gaiss, mājīga nakšņošana, nodrošināta ēdināšana, un ērtas telpas nodarbībām kas vēl vajadzīgs semināru organizēšanai?