Uz galveno Rakstiet mums K ms atrast? Krieviski English version Atptas iespjas K eit var atpsties Atpūtas programmas Bieži uzdotie jautājumi


Uzklikiniet uz karti, lai redztu, kur ms atrodamies

2015 CCI Latvia
Latvijas Kristīgo Nometņu Centrs
+371 64 129 237
+371 26 349 339
mail@ganchauskas.lv
Skype: Ganchauskas
Latvijas Reitingi
Top.LV

 
 

1. Kāpēc Gančauskas ir kristiešu atpūtas centrs?
Pirmkārt, Gančauskas tika veidots kā centrs, kur tiek organizētas kristīgās bērnu un jauniešu nometnes. Šeit tiek akcentēta nepieciešamība audzināt dievticīgu jauno paaudzi. Centra darbinieki ir kristieši gan pēc sava dzīvesveida, gan pārliecības.

Otrkārt, šeit ir aizliegts neveselīgs dzīvesveids. Tādi ir mūsu standarti šeit aizliegts lietot alkoholu, smēķēt, uzvesties rupji un nepiedienīgi.

2. Ko piedāvā Gančauskas?
Pirmkārt, mēs piedāvājam jūsu bērniem pavadīt laiku brīnišķīgās nometnēs. Vasarās šeit notiek gan tradicionālās kristiešu, gan dažādas specializētās nometnes (piemēram, angļu valodas apguves nometnes). Lai piedalītos šādās programmās, nepieciešams iepriekš pieteikties. Tāpēc zvaniet pa telefonu 26349339, lai uzzinātu nometņu grafiku. Parasti nometne ilgst sešas dienas. Četras reizes dienā bērniem ir nodrošināta ēdināšana un nepārtraukta audzinātāju uzmanība.

Otrkārt, ja esat pieaudzis cilvēks, piedāvājam jums piedalīties ģimenes vai specializētās pieaugušajiem domātās nometnēs (nometnes tematiku nosaka tās organizētāji). Ja vēlaties piedalīties, vēlams sazināties ar mums, lai saņemtu ziņas par plānotajām nometnēm.

Treškārt, jūs varat vienkārši paši atbraukt uz Gančauskas un uzturēties šeit noteiktu laika posmu, lai atpūstos patstāvīgi vai kopā ar kādu pēc citas programmas. Ar citu programmu tiek domātas izjādes ar zirgiem, jātnieku nometnes, tūrisma pastaigas. Mājvietu mēs jums piedāvāsim atkarībā no brīvo vietu skaita, tāpēc labāk iepriekš saskaņot jūsu ierašanās datumu.

3. Kur atrodas šis atpūtas centrs?
65 kilometru attālumā no Rīgas vai 12 kilometru attālumā no Siguldas uz augšu gar Gauju. Vienīgais iebraucamais ceļš ved no Vidzemes šosejas caur apdzīvotām vietām Nurmiži un Ratnieki. Iepazīstieties ar karti, lai zinātu, kā nokļūt centrā Gančauskas.

4. Kā lai organizēju savu atpūtu centrā Gančauskas?
Mūsu pirmais piedāvājums kļūstiet par jauniešu vai pieaugušo nometnes dalībnieku (plānoto nometņu datumus varat uzzināt pa telefonu 26349339). Jūs varēsiet piedalīties kopīgajā programmā, turklāt uz un no Gančauskas uz Rīgu jūs kopā ar pārējo grupu atvedīs autobuss.

Ja jūs neapmierina šādā iespēja kolektīvi atpūsties, mēs esam gatavi jūs uzņemt individuāli iepriekš saskaņotā laikā. Tādā gadījumā jūs varat izvēlēties izjādes ar zirgiem instruktoru pavadībā, atpūtu, izmantojot piedāvāto inventāru (BMX velosipēdi, loki šaušanai). Un, protams, mēs varam jūs vienkārši atstāt vientulībā ar dabu.

Jebkurā gadījumā atpūtas organizēšana centrā Gančauskas nonāk līdz sekojošām lietām:
- Zvaniet mums pa tālruni 26349339 vai rakstiet e-pastu uz adresi mail@ganchauskas.lv
- Ziņojiet par vēlamajiem atpūtas datumiem un veidiem, ar ko varat iepazīties šajā mājas lapā
- Galu galā mēs kopā ar jums vienosimies par jums pieņemamāko variantu un saskaņosim jūsu ierašanās datumu

5. Kristiešu atpūtas centrs vai tas nozīme, ka tas domāts tikai kristiešiem?
Nē. Sakot kristiešu atpūtas centrs, mēs vispirms domājam par attieksmi, kādu gaidām no saviem darbiniekiem un atpūtniekiem. Mūsu pārliecība māca godprātīgu attieksmi, kas ir ļoti skaidri formulēta visvienkāršākajās Bībeles patiesībās. Kristietība tas ir dzīvesveids, nevis birka.

6. Kāpēc pie jums ir rakstīts: Vieta, kur satiekas draudzes, ģimenes un draugi?
Tādējādi tiek pausta galvenā atpūtas centra radīšanas ideja. Tā ir vieta, kur dažādas draudzes, ģimenes un citi ticīgie varētu pilnvērtīgi atpūsties. Tādu vietu nav nemaz tik daudz, mūsu centrs ir gandrīz vienīgais tāds Latvijā.

Bet tā kā Gančauskas šobrīd ir pietiekami labi aprīkots, lai kvalitatīvi uzņemtu arī citus viesus, tad tagad tas ir atvērts ne tikai draudzēm. Laipni lūgti, ja vēlaties šeit uzturēties!

7. Kurš izveido un vada visas tās programmas, kas šeit minētas?
7.1 Bērnu nometne
Šīs nometnes organizē baznīcas. Gaunčauskas piedāvā savu teritoriju un inventāru. Katras nometnes programmu veido tās vadītāji un saskaņo ar mums. Tā kā mums ir ļoti cieša sadarbība ar baznīcām, kas šeit organizē nometnes, mēs varam kļūt par starpniekiem jūsu atpūtai šeit mums ir zināms plānoto nometņu grafiks un mēs varam jums piedāvāt informāciju par to, kad notiks jūs interesējošā nometne un kā jūsu bērns var tajā nokļūt.

7.2 Pastaigas dabā
Mūsu darbinieki organizē gan pārgājienus ar kājām, gan pastaigas ar zirgiem. To mums ļoti patīk darīt un esam gatavi to piedāvāt arī jums..

7.3 Semināri un specializētās nometnes
Par semināru vai nometnes organizētāju var kļūt jebkura juridiska persona. Mēs piedāvājam teritoriju un telpas, jūs programmu. Mēs vienmēr piedāvājam informāciju par to, kādi pasākumi notiek centrā Gančauskas.